Facebook YouTube Instagram

TAMTAM V TELEVIZI

10. března 2021

Speciální benefiční díl pořadu Tajemství těla podpoří Tamtam

V sobotu 13. března 2021 odvysílá Česká televize další díl oblíbeného pořadu Tajemství těla. Tentokrát ale bude trochu jiný – charitativní. Celý večer diváci mohou prostřednictvím dárcovské SMS přispět na projekt Centra pro dětských sluch Tamtam.

Lidské tělo, jehož tajnostem se pořad věnuje, je dokonalý stroj. Někdy se ale stane, že některá jeho část nefunguje tak dobře, jak by měla. A právě to se stává i u malých klientů Centra pro dětský sluch Tamtam, kteří se nemohou spolehnout na svůj sluch. Aby si i přesto mohli užívat život naplno a víceméně bez omezení, jsou tu už více než 30 let služby, a především poradci Tamtamu. Ti podporují děti se sluchovým postižením i jejich rodiny, aby mohly žít běžným způsobem života.

Jeden z moderátorů – Petr Vacek – nabídne také malou exkurzi do jednoho z pracovišť Centra pro dětský sluch Tamtam, které je v pražských Stodůlkách. Diváci nahlédnou do jeho prostor a více o fungování organizace prozradí její ředitelka Jana Fenclová. Zajímavosti o sluchu pak přímo v pořadu odhalí jeden z nejpovolanějších, otorinolaryngolog, MUDr. Jiří Skřivan.

Své vědomosti nejen o sluchu si diváci budou moci otestovat spolu se zajímavými soutěžícími, kterými pro tento večer budou herci Zuzana Kajnarová, Marek Lambora a Michal Kavalčík a také prvotřídní hokejista David Pastrňák. Večerem jako vždy provedou Martin Dejdar a Petr Vacek.

Přispět může každý. Stačí poslat dárcovskou SMS ve tvaru DMS TAMTAM 30, 60 nebo 90 na telefonní číslo 87 777. Cena DMS je 30, 60 nebo 90 Kč.

Za podporu všem předem děkujeme a přejeme příjemnou i poučnou zábavu. Tajemství těla vysílá ČT 1 v sobotu 13. 3. od 20.10 hodin.

 

Připravila: Radana Ardeltová, vedoucí oddělení komunikace CDS Tamtam

Fotografie: Česká televize Pavla Černá

Sociální sítě

Zůstaňte s námi v kontaktu díky našim sociálním sítím! Inspirujte se, ptejte se odborníků!

Partneři

Centrum pro dětský sluch Tamtam, o.p.s. Ministerstvo zdravotnictví České republiky Včasná pomoc dětem Nadace Sirius Úřad vlády České republiky Nadace Jistota Informační centrum rodičů a přátel sluchově postižených, z.s.